ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
FİYAT LİSTELERİ
SERVİSLERİMİZ
HABERLER
İLETİŞİM
SERVİS GİRİŞİ
HAKKIMIZDA

Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan 137 ülkeye ihracat gerçekleştiren, bünyesinde 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu kuruluşu olan Uğur Motorlu Araçlar, 2004 yılında Aydın Nazilli’de motosiklet satış ile faaliyetlerine başlamıştır.

 450 satış noktası, 528 servis merkezi ve 250 yedek parça satış noktası ile hizmet veren Uğur Motorlu Araçlar; kaliteli ürün anlayışını benimsemektedir. TUIK satış verilerine göre 2005-2011 yılları arasında kesintisiz her yıl Türkiye satış liderliğini elinde bulundurmaktadır.

Uğur Motorlu Araçlar, 42.000 m2 alan üzerine kurulu fabrika içerisinde 15.000 m2 satış sonrası yedek parça deposu ve 284 çalışanı ile günlük 800 adet motosiklet üretim kapasitesine sahip lider konumdadır. 40.000 farklı yedek parçanın bulunduğu 8.000.000 adetlik stok miktarı ile sadece kendi markası değil sektörde bulunan diğer tüm 50– 250 cc düşük kapasiteli motosikletlerin satış sonrası yedek parça hizmetini verebilecek deposuyla bu alanda da lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Mondial satış, servis ve müşterilerini dürüst ve güvenilir bir iş ortamında buluşturarak, sürekli geliştirdiği teknolojisi ile, müşteri beklentilerini karşılama odaklı, en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmakta, pazardaki lider ve rekabetçi konumunu sağlamlaştırmaktadır. Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde, kaliteden taviz vermeden en ekonomik yolla karşılamak için her sene düzenli gerçekleştirdiği servis eğitim ve toplantıları, çağrı merkezleri hizmetleri ve üst düzeyde kullandığı Web tabanlı bilgi işlem teknolojisi ile satış ve satış sonrası hizmette mükemmelliği hedeflemiştir.
 
UĞUR MOTORLU ARAÇLAR - Tüm hakları saklıdır © 2016